Új hozzászólás Aktív témák

  • ByBeni

    tag

    válasz -Gabesz- #1352 üzenetére

    Gyors helyzetjelentés...
    Kb 500km levezetés után rájöttem hogy kell egy friss Windows is :((( mivel cserélődött a 960EVO-PRO-ra... Szóval elejétől csinálhattam mindent :W
    Jelen tapasztalat az az hogy "beáll" és dinamikusan emelkedik vagy csökken a hőfok, korábban ez hirtelen ugrásokban nyilvánult meg a nem tökéletes, nem gyenletes hőátadás miatt. Tiszta réz IHS amire valóban ráfért volna egy polír de így is fényévekkel jobb mint a gyári kupakkal!
    Procedúra, proci helyére, paszta (MX 4:R ) amit lehet elsokalltam kicsit, EK Velocity fel és mehet a buli... Bár sokallom a max hőfokot de rájöttem hol csesztem el a story-t. Tetőn a 360-as radi, kifelé fújja 3 NB Eloop, alul a két 1080Ti és oldalról ( igen, LianLi O11 Dynamic White, oldalt van 3 venti hely) két venti fúj a VGA-k felé. Ez azért is rossz mert a két vga melegét felfelé tolja és a 3 Eloop a radira...

    Jelenleg 26C° van a szobában szóval alap órajeleken ezt sikerült produkálni az új kupakkal,
    Bővebben holnap (vagyis ma) lesz időm igazítani a dolgokon, egyenlőre élvezem így a setupot mert ez így is ezerszer jobb mint volt!

Új hozzászólás Aktív témák