Új hozzászólás Aktív témák

  • zebra_hun

    Topikgazda

    válasz DroiDMester #9962 üzenetére

    Ez akár igaz is, csak erre van megfelelő topik.
    Az úriember két féle prociból választana, erre válaszoltam is. Sajnos a pcie sávszélt kifelejtettem a 11-es javára.
    Offba le is írtam a 12600-at, mint jó alternatívát.
    Egyébként semmi előnye nincs a 12-esnek játékban, 1440 144Hz és felette. 1080 és 240 vagy 360Hz-nél igen.
    Magam részéről jobban szeretem a 10900-at ezzel az Apex lappal, rengeteg lehetőség van a tökéletesítésre, optimalizálásra.
    12600 mellett megölne az unalom egy középkategóriás lappal. Ha vennék egy 12900-at és egy Apexet, az már tetszene, de a végeredmény pont az lenne, mint most. 1 db fps-sel nem lenne több, mivel 1440-ben normális grafikával elhasalnak a mostani vga-k. Ezért nem is használok erősebb oc-ot, hiszen a grafikai pontok nem nőnek már.
    Ettől független egyetértek a leírtakkal, ha váltani kellene, és a jövőt mérlegelném, 12-esbe fektetnék.
    Viszont cpu ajánlgatást nem szeretnék, arra ott a Milyen procit vegyek, szakik irányítanak mindenkit a helyes útra.

    A 10700k vs 11700k egyértelműen a 11 felé billen a mérleg, ha e két procit nézzük. Teljesítményben pedig felhasználástól függően elég is lehet, de ezt nem tudjuk infó hiányában.

Új hozzászólás Aktív témák