Új hozzászólás Aktív témák

  • zebra_hun

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz gidalight #7880 üzenetére

    Biztos hogy igazad van, életemben nem is láttam mást a Battlefielden kívül. ;]
    Úgy ment a teszt, ahogy feltelepült. Örültem, hogy megtaláltam a Benchmark részt, futtattam, fotóztam. Akkor nem a RAM OC-ról szólt, hanem a VGA Core Clock, és a VRam Clock-ról, hogy mennyit ad. Azt szépen tükrözi is ;)

    A végén csináltam egy extrém OC tesztet, az meg a CPU-ról szólt. Az csak amolyan bónusz volt.
    A tesztek x50/x45/4133MHz-en futottak, a bónusz teszt pedig x54/x51/4266MHz-en.
    A képek megvannak még mindig, bár itt ugyan csak összesítve látni a CPU OC-al az egész végeredményt.
    Lehet visszateszem ezt, abban teljes mértékben igazad van, hogy marhaság a videobeállítást feltenni, vagyis gyárin hagyni. CPU és RAM teszt mindig 720-ban történik, totál low grafikával.
    Írhatnál pár sort, mit hol, merre érdemes állítani, ne kelljen bogarásznom a menüt.

    [5000/4500/4133 MHz]

    [5400/5100/4266 MHz]

    Ezt csak azért, hogy így készült, itt inkább a CPU OC dominál. Valószínű, ha nem is 720, de max 1080-ban kellene futnia minden low-on, akkor hűen tükrözi a valós teljesítményt, nem lesz VGA limit.

    Köszi, z

Új hozzászólás Aktív témák