Új hozzászólás Aktív témák

  • zebra_hun

    Topikgazda

    válasz #11493888 #4852 üzenetére

    Örülök neki, hogy egyet értünk. Nálam a végeredmény, amiért az egészet elkezdtem, az a "sima" , lag mentes BFV. Sikerült is, mindenféle nagyképűség nélkül, hogy a fix, stabil 1% low fps-t sikerult stabilan 144-en tartani 1440 felbontás mellett. Az már csak hab tortán, ami szintén fontos, az a 0.1% low FPS, ami szintén 100 felett van. Sikerült most úgy belőni, hogy 120-130 FPS a 0.1%! Ezt egy 1080Ti kártyával és 2560*1440-ben. Ha valaki próbálta ezt a "simaságot", lag mentes játékot, az nem akarja az 50-70 FPS-t. Allcore 5GHz-en olyan teljesítményt ad a 10850K, persze ez hosszú út volt idáig, ugyanis a ram tuningal nagyon tudtam szívni, hogy nagyon le a kalappal a CPU előtt. Messze túlszárnyalta a számításaimat. Tuti, hogy van még benne, de nekem is van más dolgom, rengeteg idő, teszt, csalódás is néha. Hogy mutassam is ezt a végeredményt, gyorsan beugrottam játékba, nvidia automatikusan felveszi ez az experience ha kinyírok valakit. Elhalásnál a játék hibája, hogy leesik 100-ra a 0.1%, de pár másodperc múlva beáll 120-130FPS körülire. MSI AB fotót betettem a videó elejére, olvashatóak az értékek. A végére egy 5.1-es Afterburneres képet tettem be, azon nem volt még így belőve, de ott is tartotta a 100-at. Ezeket már a ram finomíttatásokkal lövöm be. Kicsit komplikált, de a végeredmény szerintem tok jó, lényeg, hogy nekem tetsszen :) (Bocs, helyesírásellenorzovel írok, angol bill, nem mindenhol segít)
    Video mai, mostani legjobb beállítással:

    [link]

    Ez egy régebbi, nem túl tokéletes még, itt egy csalót vettem fel:

    [link]

    0.1% mérni csak addig lehet, amíg életben vagy. BFV nagyon dúrván kapcsol spawn képre.

    Stewnek koszi az infókat :)

Új hozzászólás Aktív témák