Új hozzászólás Aktív témák

  • Shkiz0

    nagyúr

    válasz kicsipapucs #3357 üzenetére

    Én még Z390 Phantom Gaming 7 + 9700K-n vagyok, erről akarok feljebb lépni. 9900K/KF-et elengedtem, mert eleve koros platform, noha kb 10k-ból meglenne az upgrade egy 9900KF-re. De ezekből sok a kutyaszar darab, nem akarok berizikózni egy fost, ahhoz meg most nincs kedvem amit ezzel a 9700K-val is, hogy 2-3-4 darabokat hozok, és a legjobbat tartom meg.

    Akartam tavaly cserélni 5900X-re meg is volt a proci a kezembe, de ment a szívás a biossal, meg WHEA error, és egyebek így elengedtem. Azóta kicsit javult a helyzet, de ahogy nézem 4000-es memória még mindig csak keveseknek megy.
    Pár napja szintén kosárba volt egy Hero XIII + 10850K, de jó pár óra olvasgatás, meg tesztnézés után ez sem akkora előrelépés úgy, hogy 80% game, 20% egyéb felhasználás van de legalább még mindig jobb lenne mert lenne plusz 2 magom.
    A 11900K felejtős, mert láttam mennyiért van listázva egyik nagykerembe, és a tesztek is elég lehangolóak.
    Így inkább azt mondtam megvárom az őszt, ha nincs csúszás meglátjuk mit hoz az Alder Lake, bár én tartok ettől a 8 kicsi 8 nagy magtól, de ugye nemrég már feltűntek sima magokat tartalmazó darabok is, és ott ugye már DDR5, PCIE5, debütál ami megint jó alap lehet pár évre. Általában úgy szoktam csinálni, hogy kb 2.5 éves korában váltom a lapot és vagy a procit, és veszek megint 0 perces darabokat és azzal elvagyok 2.5 évet újra.

    Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

Új hozzászólás Aktív témák