Új hozzászólás Aktív témák

  • zebra_hun

    Topikgazda

    válasz #15779328 #2623 üzenetére

    Emlékszem rád, tudom. ;) Én 1440-ben játszom Gsync-el, teljesen ugyanezekkel a beállításokkal. Kár, hogy az 1 és 0.1%-ot nem tetted ki. Szerintem az számít igazán. Lehet, hogy teljesen marhaság amit írok, de nálam ahogy írtam, adok egy korlátot a RT-ben mondjuk 120 fps-re, akkor a mikrolaggok szinte megszűnnek. 50-ig lemehet, gsync-el nem észrevehető. Úgy képzelem el, mint amikor egy fordulatot motornál pl. egy áttétellel felgyorsítasz, de az erő elvész. Lassabb áttétellel viszont nem pörög úgy, de erősebb és nem is esik vissza terhelésnél. Ok, ez nem egy villanymotor, de a jelenség hasonló. Persze, látom, 240Hz-es monitort vettél, jó érezni biztos azt a frissítést, de én a bf5-öt nem engedem szabadjára. Bf 3, bfbc2, bf1942 azok mehetnek nálam 165-ig. Az is hihetetlen élmény. 240-et sosem próbáltam/tapasztaltam, biztos jó. Áttekinthető ez a nagy méret? Vagy már tekered a nyakad? :) Egyébként nagyon jók ezek a 3080 rtx-ek. Kipróbáltam a maxot is rtx on-nal, teljesen játszható, átlag 100 fps is megvan, 1%-al is 60. Csak amíg a pocsétákba bámulok ill. az üveg felületeken, addig kilőnek a francba. 10900-as eredményekre kíváncsi leszek. Nagyon piszkálja a fantáziám, de a következő 11-es is. Bf6 meg még a holdon van, ezért annyira nem sietős. Időm sincs amúgy. Dec elején vettem a 3080-at, de meg nincs benne 3 óra üzem...

Új hozzászólás Aktív témák