Új hozzászólás Aktív témák

  • Krisz0418

    őstag

    válasz Amazing789 #2281 üzenetére

    Én nem vagyok egyik párt oldalán se, most ryzen van de megvárom a rocketet és mindenképp proci váltás lesz vagy intelre vagy amdre.

    De itt nem arról van szó hogy most a rocket lesz a legjobb és a 380ezres amd meg ugyanazt tudja. Az 5950x szerintem totál felesleges játékra, nem is arra való. De te amig felhúzod azt az intelt 5+ghz-re ugyanazon a 6éve variált, csiszolgatott alapon fogyaszt vagy 250wattot és fagyóbe kéne raknod hogy normális hőfokot tudjon. Nyilván itt lehet kicsit túlozok de nagyjából érthető. Amit az amd csinált a ryzen sorozattal azt el kell ismerni, de egyik se váltja meg a világot :DD

    Kiváncsi leszek mit fog tudni a rocket független teszteken és akkor vagy intel vagy amd lesz az új procim.

    Az 5600x is annyit hoz mint egy 10900k van ahol többet is. Pedig az egyik 6\12 másik 10\20. És nem 5+ghz az amd. Nyilván mindkettő brutál drága most :C :C

    [ Szerkesztve ]

    AMD RYZEN 5900X || GIGABYTE AORUS LIQUID 280MM || MSI TOMAHAWK B550 || CRUCIAL BALLISTIX 2x16GB 3600cl15 || CM V1200 PLATINUM || XFX MERC 6800XT ||

Új hozzászólás Aktív témák