Új hozzászólás Aktív témák

  • biker

    nagyúr

    válasz zebra_hun #13354 üzenetére

    na kipróbáltam ezeket: TVB kikapcs, PL1 125 fölé nem engedi, ez a max, PL2 lehet 4096-ig bármi, akkor se megy 140W fölé (-75mV esetén, anélkül 155-160W)
    Voltage mode átállítva Stable-ről OC-re, a voltage level görbéket kipróbáltam 3-ason (középállás, 1-2-t nem is engedi csak a 3-4-5 vagy auto)
    Tökmindegy, nem megy feljebb, annyi a max, hogy akár 5-6 percig kitartja a 140W-os 4600MHz-et, de az utolsó 2 percben elkezdi 4400-4200 és néha 3800-ra beejteni 1-2-3mp-ekre a sebességet
    Új képek fent a megosztott mappában, angolra állítással is (csak ettől lehalt a simhubos sysinfo panelem, mert a magyar nevekre keres rá az elkészített műszerfal :)
    Egyik frissítéskor váltott magyarra, még anyáztam is, hogy mindent át kellett írjak, mert Fan1 helyett Ventillátor1 van a megosztott értékekben is. Lehet akkor jött a fordítás hozzá, de mivel mindig háttérben fut, nem érdekelt mit ír ki.

    Ennyit tud a lap?

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Új hozzászólás Aktív témák