Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz snecy20 #2999 üzenetére

    régi szép idők...:)

    schawo amd bénázása, üzletileg én is pont azt csináltam volna mint intel, és bárki aki érdemben üzletet vezet, néhány dolgot kivéve, nem használnék trutymót, nem értem milyen elmeroggyant találta ki és azt se akik rábólintottak, már egész szép visszhangja lehet de nem foglalkoznak vele, a vásárlók totál letojása, ilyet egy cég sem engedhet meg
    az igp-re pedig keményen ráfeküdtem volna, ahogy tették is, aztán jött egy idióta és kinullázta, és most az amd-től vesznek igp-t ( :
    ezek a dolgok egy kezdő kis üzletnél férnek bele, tényleg nem értem a részvényesek mért nem gyújtottak arra fel még pár embert:)
    az elmúlt 10 évben azért volt fejlődés, csak mindig lassan-lassan, a magok ugrása az egyértelmű most, érdemi átványos fejlődés is az elmúlt évek után

    t72killer inkább haswell szint az és jóval olcsóbban, reméljük zen2 és a megelőző frissítés még jobb lesz, akkor lesz árcsökkentés intelnél is:) első gen core i intelnél is elég döcögős volt, csak az már rég volt és sokan elfelejtették, kidobhatnának végre egy új architektúrát, legalább akkora ipc fejlődéssel mint c2d vs core i-nél anno, lett volna idejük és pénzük megcsinálni

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák