Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szasanyi

    félisten

    válasz Shokkolo #3868 üzenetére

    & Bacusuz: köszi srácok! Azért voltam kíváncsi, hogy a jobb, erősebb és persze jóval drágább konfigon mit mutat, de úgy tűnik ez is megerősített abban, hogy számomra fölösleges lett volna nagyobb költségű és erősebb gép. Mivel munkára, spec. alkalmazásokhoz nem használom, a benchmarkok és a játékok alatt is ez van: gyakorlatilag ugyanaz (vagy tényleg csak hajszálnyival jobb) a teljesítmény, miközben a felhasználói-, és játékélmény ugyanaz. :) Nem is tudom ki kérdezte nemrég, hogy i5 vagy i7 a jobb választás, de itt egy újabb válasz miért elég az i5 jóval olcsóbban.

    Shokkolo: a super RAM KIT-et is azért adtam el, mert fölösleges volt és állt benne a pénzem (ez még önmagában nem nagy probléma, de nincs annyi, hogy ne számítson). Persze nagyjából tudom Te mire használod mert említetted, ami már teljesen más és úgy szükséges is. Az biztos, hogy sem kinézetre, nem súlyra, sem minőségre, sem sehogyan nem átlagosak! ;)

    [ Szerkesztve ]

    Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

Új hozzászólás Aktív témák