Új hozzászólás Aktív témák

  • Dictator^

    veterán

    Üdv.
    Tudom nem lapos kérdés, de mivel lesznek akik ASRock alaplapot használnak (Extreme 4-6?) a Realtek 1150 chippel.. Az lenne a kérdésem, hogy akik haszálnak mikrofont ezekbe a lapokba azoknak minden tökéletes?
    Nálam a hang optikán és jacken teljesen jó, viszont a mikrofon 100% hangerőn és +30dB BOOSTon alig hallható.
    Probáltam több mikrofonnal, de semmi, (ez a mikrofon amin most vagyok más gépbe, lapba teljesen jó hangos érthető akár +10dB-vel is).

    Pár helyen olvastam csak, hogy másnak is van problémája vele, de lehet egyedi dolog lesz.
    very big sound problem with realtek...mic level 100%, boost 30db but the mic level is very very low, i don't understand...3 mics tested,some drivers tested same problem no solution on internet, many people have same problem with realtek.a solution?

    Szóval akik rendelkeznek ASRock Z87 Extreme lapokkal irjanak már valamit róla, hogy náluk mi a helyzet.

    Lehet mehet garisan vissza a lap.. (új windows telepítve pedig).
    Esetleg Driver hiba..Bár ASRock oldaláról is leszedtem már a 2013.09.15 drivert, de azzal is ugyanaz.

    És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

Új hozzászólás Aktív témák