Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    válasz sutszi #86474 üzenetére

    Bizony ott. De már az is nagy előrelépés, hogy egyáltalán bármi értelmeset lehet rajta állítani. Péládul az akköltés felső korlátja csak nemrégóta van benne és előtte registryben kellett mókolnom.

    A T61-en 7-et használtam megelégedéssel. Csak újabban a 10 propagálása és a procit feleslegesen pörgető frissítés keresések miatt gondoltam egyet és az lett a linuxos fejlesztőkörnyezet tesztelő gép, hogy át tudok-e állni arra a rendszerre. A T430 meg a kísérleti nyúl volt és alapvetően pár kellemetlenségét leszámítba el lehet viselni a 10et, csak fejlesztés közben és néha hetekig ki nem kapcsolt, rendszeresen altatott gép mellett jönnek ki olyan bugot, hogy tikkel a szemem. Néha a "rendszer és tömörített memória" hülyesége kiakad és eszi a ramot és a procit. A hangkezelés förtelmes, nem lehet értelmes hangerőre konfigurálni a mikrofont. Kolléga T450-én meg a hang kimenet minősége botrányos vele, T430-con nekem az vállalható, miután letiltottam az effekteket.

    Csak a skype videokonferenciák miatt maradtam még, meg lóg a levegőben az, hogy talán .net-es fejlesztésben is részt kell vennem és ahhoz meg kell az új win. De eddig is úgy volt, hogy egyik gépemen win-t tartottam, a másikon linuxot.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák