Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • taltos

    senior tag

    válasz Napfénysüti #7794 üzenetére

    Az operációs rendszere nem volt rossz, de így a Win 7 tájékán erősen túl van misztifikálva a Mac Os X (persze csak azoknak, akik még nem használták). Az kifejezetten zavaró volt, hogy bár a legtöbb dologra volt program, ez szinte mindig extra keresgélést jelentett, ráadásul a zöme pénzes volt, és azért akadtak olyan helyzetek, amikor nem tudtam megoldani dolgokat (pl. a barátaim 2.x -es ventrilo szerveren voltak fent, és ehhez nem volt kliens Macre. Ha más rendszert használtunk, akkor codec nem volt, vagy valamiért nem ment jól. Vagy ilyen volt az a szitáció, hogy kifejezetten valamilyen verziójú Javat kellett használnom az egyetemi beadandóhoz, amire az Apple nem volt hajlandó upgradelni, hivatalos egoldás meg azt hiszem nem volt hozzá stb.)

    Persze még ezekkel is meg lehetne békülni de a legrosszabb volt, amit csak el lehet képzelni, és bár azt mondják javult a helyzet, attól az Apple még Apple, a szervízesek még ugyanazok, a boltok még ugyanazok... kutyából nem lesz szalonna, ennyi idő alatt pedig semmiképpen. Azért egy 600 000+ Ft-os gépnél nem kicsit éreztem magam hülyének a 2-3+ ónapos géptelenségek mellett, amire a fogyasztóvédelem is csak azt tudta mondani, hogy sajnos megtehetik, máskor ne vásároljak ilyen terméket.

    Persze ez OFF. Remélem nem jön ide egy Apple fanatikus sem, hogy megpróbáljon meggyőzni, hogy ez nem igaz.

    Tim82: Nekem is egy iMac G5-öm volt. :) A fent leírt szoftveres kényelmetlenségekkel persze manapság már nem kötelező együtt élni, hiszen ezekre már lehet Win-t is telepíteni, de akkor meg végképp nem éri meg a vas azt a pénzt.

    sheratan: Nekem is tetszik a külalak, de a készülékek zöme csak addig szép, amíg nem használod. Utána karcos, horpadós, ujjlenyomatos, tükröződő. A praktikum és a csicsa nem járnak kézen fogva.

    De most mennem kell előadásra... :)

Új hozzászólás Aktív témák