Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz Frawly #95287 üzenetére

    Passzolom. Én próbáltam az ilyesmit, mind heavy bukó. Eleve a szemed rossz tanácsadó. Nekem pölö a 2 szemem között van valami ordas diffi barna színben. Erre alapozva "kalibrálni" lehet, de az köbö úgy fog kinézni mint fentebb. Tologatod a görbéket, de valahogy nem lesz jó sose. Nem poénból vettem én sem ezt a sz@rt, elhiheted. Van családban összesen 20 kijelző, 4k-val számolva már megvan az ára, cserébe bármit csesztetek, instant mehet a profil, ha szeretnék külső fénymérést, az is pipa :K

    Ha nem tűnt fel azonnal, sőt, még kikapcsolva sem, hogy az TN, akkor oda nem kell kalibrálás sem. Akkora a diffi a 2 között, hogy ahhoz tényleg pálinkafesztiválon kell lenni este, hogy benézd :K

    meg a betekintési szögei is elég jók, azért nem jöttem rá eddig

    Annyi ilyen TN-t láttam már, mint égen a csillag. Lehet van ennél is vacakabb valamid volt és ahhoz képest elég jó, maradjunk annyiban, hogy top5 legfosabb panel evör listába befér.

    ha kékes a kijelző X220-nál, akkor az TN lesz, már pedig nekem elég kékes.

    Ezt nem tudom. Az IPS-nél van szín és szög és lilul oldalról, a TN-nél nincs szín, invertál mindenhogy és a színek még fix poziban is el vannak mászva. Ezt tényleg nem magamtól mondom, rengeteget építettem át és a csere után a leglaikusabbak is majdnem kiestek az ajtón, akkora a diffi.

    megbízható céges eladótól

    Én is. Nem maradt több eladó, mert vagy eleve átqrtak és jött a pixelhibás vagy TN-t küldtek vagy annyira fosi volt, hogy 1-2-3 hónapon belül meg is makkantak. Az utolsó 6-7 panel így járt ;]

    Kábelhiba alig van, felesleges. Panel kiszedése meg ezy, patentet törni elég könnyű alul, van olyan gép, aminek a csavarjain sok a rögzítő, azoknál van, hogy fúrva jön le a csavar. Tegnapelőtt a kolléga gépén 3 kijött, egy sehogy, ott oldószer kellett és a kijelzővel csavargattam a fület, mire a végén fogóval megindult. Ha nem lett volna eleve kukás a panel, akkor nem tudom hogyan szedem ki.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák