Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz Egon #75818 üzenetére

    Windows alatt nekem mind 5100AGN-nel, mind 5300AGN-nel voltak stabilitási gondjaim. Konkrétabban előfordult pl. torrentes letöltés és NAS-ra másolgatás esetén (ha ezek egyszerre futottak a gépen), hogy kékhalállal összeomlott a Win 7.

    5100-ra ez inkább volt jellemző, de 5300-zal is előfordult nálam. A 6200 meg jobb drivert kapott tudtommal.

    Ezt egyébként úgy két T500-on és egy X200-on sikerült produkálnia az Intel wlan kártya drivernek, mindhárom gépen volt 5100 -> 5300 csere. Driver minden esetben az akkori legfrissebb Lenovo-s hivatalos driver volt.

    Nem törvényszerű, hogy előforduljon, csak saját tapasztalatra hagyatkozom - nem nagyon láttam, hogy más is jelezte volna itt a fórumban a problémát, viszont egyrészt Linux alatt, másrészt újabb kártyákkal (6200, 6205) nem tudtam reprodukálni ezt a gebaszt.

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák