Új hozzászólás Aktív témák

  • k-rock-atona

    csendes tag

    Sziasztok!

    A következőkben fordulnék Hozzátok segítségért:

    1.) Sajnos én is tapasztalok csattogást bizonyos billentyűknél a bal oldalon. Szeretném korrigálni, úgy rémlik, buherka írt be valamilyen jó módszert erre kétoldalas ragasztókkal... Az lenne a kérdésem, hogy mennyire szedhető szét a gép, hogy ne menjen kárba a garancia? Szívesen lecsekkolnám a ventit is, hogy mennyire poros, bár hőmérséklet és fordulatszám ügyében az újkori értékeket tapasztalom, tehát nem lehet komolyabb gond még szerintem. Egyébként mit javasoltok, milyen időközönként érdemes szétkapni a masinát (ha szét lehet garanciavesztés nélkül), és kitakarítani?

    2.) A lenovo ventillátorvezérlése platformfüggetlen, vagy, ha windows alatt jó, attól még lehet érdekeseket tapasztalni linux alatt? Gondolom igen, csak ez indokolhatja a sokat olvasható linuxon sűrűbb tpfancontrol használatot... Suse LiveCD-vel forró levegő kavart kifelé, csak néztem... :F Kicsit bíznék abban, hogy nem oprendzserfüggő, mert előfordulhat, hogy linuxot is tennem kell a gépre. Van valakinek tapasztalata a rosszabb vezérlésről linux alatt?

    Bocsi, ha kissé láma volt valamelyik kérdés, gondoltam felteszem őket, hátha tud esetleg valaki segíteni...

    Köszönettel,

    k - rock

Új hozzászólás Aktív témák