Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    Valaki tud valamit mondani erre:
    Tegnap reggel elkezdem használni a gépet, csak úgy mint minden nap. Többnyire gépelek mint egy hülye...egy matt(német) ALPS billentyűzeten.(ja és tiszta is) Majd a nap végére észreveszem, hogy a Up gomb és a Home gomb néha kihagy...
    Ma reggelre már rohadtul nem akar menni. Majd hogy-hogy nem a semmiből beragad a Trackpoint bal gombja mint egyfolytában nyomkodnám...
    Ekkor hirtelen megjavul a két korábbi problémás gomb.
    Gondoltam letiltom a trackpoint-ot...erre megint elszáll a két gomb, de most teljesen...
    Pár restart után tök hülyeségeket csinál. Pl Thinklight-ra leküldi a gépet Sleep-be...
    Meg a bekapcs gomb is hülyéskedik...trackpoint bal gomb marad hülye...
    Ja és nyomott egy olyan trükköt, hogy ha a gépet balra döntöttem kb 30 foknál nagyobb szögben bekapcsolt a gép anélkül, hogy megnyomtam volna bármit... :Y

    A másik T61-ből kiszedtem bill-t, hátha a gép vacakol, de azzal tökéletesen megy. Szóval úgy néz ki kezd elhalálozni az eredeti bill. De egyszerűen nem értem. Eddig semmi baja nem volt. Ráadásul olyan matt, mintha új lenne és nagyon sajnálom. Meg egyáltalán semmi nem történt a géppel azon kívül, hogy gépeltem rajta.
    Lehet ezzel valamit kezdeni vagy kuka?

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák