Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    válasz zonaporkolt #27598 üzenetére

    Én néhány hónapja T61 mellett döntöttem. Az ár nálam döntő szempont volt, ezért nem T400/T500 lett.
    A kezdeti nehézségeim ellenére nagyon elégedett vagyok és nagyon jó kis gép.(Cuccaimnál részletek) Egy 9 cellás akkuval 65K-ból megvolt.(90%-os de 4-5 óra között bírja)

    A GPU-ra nagyon érdemes figyelni ha dedikált VGA-s T61/T61p-t akarsz. Nekem 2008 szeptemberi a gépem ezért nem félek a típushibától. A gyártási időn kívül az AIDA64-el a GPU résznél ha az látható, hogy (Rev A2) akkor lehet örülni(elvileg)...

    A T400/T500 mellett szól a 25W-os CPU, a tényleges VGA kapcsolhatóság, illetve a reltíve olcsó RAM bővítés lehetősége.

    Ha SSD-t is tervezel akkor T61-re érdemes modBIOS-t feltenni, mert alapból csak SATA I. De ez nem nagy dolog, nálam fent van, és nem volt gondom vele.
    A másik kettő alapból SATA II tehát ott nem kell ilyesmivel foglalkozni...

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák