Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz azbest #24768 üzenetére

    Egyrészt az "1080p külső monitor" még mindig nem azonos az 1080p videofájl (vélhetően mkv) lejátszással projektoron, másrészt a GMA950 nem támogat semmilyen videógyorsítást hardveresen. Tehát marad a CPU, aminek izomból kell megoldania a feladatot és ilyen izomerőben az X60 nem annyira jeleskedik (T2xxx-T5xxx CPU-k a Thinkwiki szerint).

    Szóval nem a külső kijelzőn való megjelenítésre/felbontásra vonatkozik a kérdés, hanem arra, hogy 1080p videófájlok lejátszására elég-e az X60, illetve annak VGA kimenete. (Szerintem egyébként neccesen.) Egyébként sajnos még az X6 Ultrabase-n sincsen DVI. Esetleg valamilyen méregdrága USB-s vagy PCMCIA-s külső videókártya megoldással lehetne áthidalni a dolgot, de ezek jellemzően nem érik meg a pénzt, amennyibe kerülnének.

    Amúgy én is dedikált VGA-s T60-on nézek filmet, Advanced Dock-kal DVI-n egy SPVA 1920*1200 felbontású monitorra küldve a képet, de én jellemzően 720p-ket szoktam lejátszani.

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák