Új hozzászólás Aktív témák

  • audi100td

    nagyúr

    válasz cassius.clay #22083 üzenetére

    T60 bill tényleg a legjobb amit valaha tapasztaltam, nem lehet benyomni sehol és rendesen van rögzítve, a süppedés kb minden gépet érint T61, X200 óta, ezen nem kellett volna spórolni az biztos

    adorjant: nem mondom, hogy kibírhatatlanul hangos a T60, de csendes környezetben hallani, igazából arról van szó, hogy volt már X200-am és hát, már megszoktam a jót :) , az tényleg szó szerint hangtalan. de ezek eleve teljesen szubjektív dolgok, nem mindenkinek egyforma a hallása, van aki pl. magasfrekis hangokat nem érzékel, mást az őrületbe tud kergetni, nem egyszerű kérdés ez...

    ro_bert17: Saját példámból indultam ki, náluk nem jött elő a webcam hiba, ezért nem cseréltek alkatrészt, másodszer vittem vissza, megint el akartak hajtani, hogy játszadozzak még power manager-rel, lehet csak szoftveres, de nyomogattuk a gépet, pár percig nézegettük a kamerát, szerencsémre pont előjött megint, így átvették. Minden estre tényleg a legjobb felhívni a szervizt, hogy ők mint mondanak.

    jános: nem tudom milyen hiba lehet

    Chaser: Masszívitásban annyival tud többet a T61/T400, hogy a kijelző is kapott rollcage vázat, szvsz elhanyagolható kategória, csak növeli a súlyt. T410-től felfelé meg már csak valami műanyag ötvözetet használnak, na ezt talán azért nem kellett volna, persze olcsóbbak lettek az új gépek, a spórolásoknak köszönhetően.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák