Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz vicze #104303 üzenetére

    "Csak azért mert van egy nagyon hangos kisebbség, attól még nem lesz "szükséges"."
    Szerintem nyugodtan elhagyhatnák már végre a touchpadet. Semmi szükség rá. Fárasztóbb használni, és pontatlanabb, mint a pöcökegér, plusz könnyen beleérsz gépeléskor, főleg ezeknél az elefántoknak tervezett méretűeknél. Én konkrétan nem vennék olyan lapost, amin nincs pöcök. Persze, értem én, hogy az emberek többsége inkább koptatja az ujját a touchpadon, mert elsőre valóban kényelmesebb(nek tűnik). Nekem ez kb. olyan, mint a tükröződős kijelző. Egy időben 10-ből 9 laposon olyan volt (nem tudom, azóta változott-e) mégsem nevezném azt egy ideális technológiának (szerintem gyerekjátékokba való használhatatlan vicc), mégis az terjedt el.

    (#104304) Frawly: A görgetés szuper kényelmes és gyors, ha beállítod scrollra a pöcök középső gombját. ;)
    Én amúgy úgy is jobban preferálom a pöcköt, hogy sosem kényszerből használtam, eddig minden laposomnak jó touchpadje volt, sőt, a Thinkpadek előtt évekig használtam egy kis MSI Wind netbookot, amin csak touchpad volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák