Új hozzászólás Aktív témák

  • Hooper

    őstag

    Sziasztok!

    Xpenologyval szenvedek. copyzom ide is hátha valaki belefutott vagy hallott ilyenről, és tud megoldást:

    "1 hete feltelepítettem HP gen8ra a xpenot. frissítéseket felraktam, QCt megcsináltam.
    alkalmazásokat telepítettem. MINDEN flottul ment. QCvel elértem, MyDS ment stb.
    Első este kikapcsoltam, majd másnap reggel átvittem a gépet a végleges helyére.
    Bekapcs után csomagkezelési központ, myds, qc, és frissítés keresés meghalt. hibaüzenet az volt h nincs net.

    SE első körben SE második bekapcsnál se a nason se a routeren nem állítottam SEMMIT.
    Ennek tükrében működött első körben, és vesztette el a netet a 2. bekapcsot követően.

    Beállítások rendben lehetnek tehát, hiszen első indítás után ment minden.

    Csavar a dologban hogy a DS download tudott tölteni! szoval mégis van net?! :F

    Belső hálózati elérés rendben van.
    2 routert is kipróbáltam. az elsőt teljesen reseteltem majd ujra beállítottam.

    Rendszergazda ránézett teamwiverrel a routerre és a nasra is, azt mondta h minden létező dolog él és virul. (port forward, dhcp, Dmz, stb stb)

    Változtattam most SN/MACet, ujra megírtam a pendriveot, vezérlőpult gyári visszaállítást már vagy 3x megcsináltam. Semmi.

    Aztán ezt ujra, csak formáztam a hddt . Ekkor első indításkor megint volt net. Felraktam update 1 es 2. A 2. Után kert restart. Azután megint nincs net.

    A töltést most nem is tudom kipróbálni mert nem éri a syno-t es nem tudok alkalmazást letölteni.
    De gondolom az megy mint korábban is.

    Szóval szűz install után az első restartig van net elérés. Aztán huss. Mi változhat ujra indítás után ami miatt elszáll ?"

    ezután feltepítettem SN/MAC átírás nélkül. a hiba ugyan az.
    Xpeno fórumban routerre gyanakodnak (de belső hálózat és DS download megy) rendszer elemek azonban azt dobják h nincs net elérés.
    Kipróbáltam másik routerrel is - igaz az is Ts csoda.. talán még a 724nél is bénább, és menet közben dugtam át. nem oldotta meg.

Új hozzászólás Aktív témák