Új hozzászólás Aktív témák

  • teleguru

    csendes tag

    válasz PrinczA #378 üzenetére

    Igen. UNITY felület alatt jelentkezett... Most hogy XBMC live van felhúzva X-re egy ubuntu64bit serverre semmi probléma. Jelenleg film lejátszás közben is max 40%ig kúszik fel a proci. A többit a vkártya elintézi. Proci max40C VPU max 70C volt eddig.Lejátszásnál tudja a 60fps-t is, de láttam már egyik filmnél 90fps-t ne kérdezzétek miért. A kép javítás be van kapcsolva XBMC alatt.

    Képet hamarosan dobok a kártya moddingról. Semmi kül amúgy a legalsó lamella sort kell levágni + van egy távrtartó sor középen. Azokat szépen először apró hajlításokkal kitöröd majd flex-xel óvatosan kitisztázod.Egyébként ha szeretnétek szívesen .iso -ban felteszem vhova a 8gb os pendrive tartalmát ami az eddigi szenvedésem eredményeként működik most a micro serveren. Így egy 8gb os tetszőleges pendrivera kitömörítve elvileg elindul. Konkrétan:

    Ubuntu 64bit server
    Xbmc live HDMI-n TV-re indulás után kiteszi a képét 5perc után elalszik, ekkor az XBMC elalszik TOP lekérdezésnél serverből 2% erőforrást és pár MB memót foglal. 03.25.-i kiadás.
    Transmission 2.50 :9091en hallgat, minden ip-ről fogad. /mnt/disk2/download-ba tesz
    PureFTPd
    Samba

    Nem tudom, hogy feszt csökkent-e a VPU-ban de az tuti hogy nagyon hűvösen működik mióta az NVIDIA drivert kernel szinten beépítettem. Ha jól emlékszem a legújabb driver van jelenleg fent 295. ...... Opciók nem nagyon voltak az install-nál de ha folyamatosan fullon menne a mag szerintem olyan 80-90C körül lenne a proci hőmérséklet, tehát van benne skálázás. Nem??? Eddig nagyon meg vagyok elégedve amit ki tudtam hozni a gépből. Ha megy a torrent letöltés akkor is 2% alatt van a terhelés. A CPU 25-30C, VPU meg 30-40C fok körül.
    UNITY alatt felrakott driver 295. .... mutatta grafikusan hogy a magot alacsonyabb frekvenciára rakta mikor nem volt terhelés alatt. 250Mhz re emlékszem.

    [ Szerkesztve ]

    Új gyári Apple kijelzők, érintők. HÍVJ bátran

Új hozzászólás Aktív témák