Új hozzászólás Aktív témák

  • adika4444

    addikt

    Hali!

    EliteBook2570P tápra kötve és akkuról is hosszú power nyomásra 8x majd következőre 10x és ez így felváltva villog, mit lehet ilyenkor tenni?
    leírom azért h mi történt, b bár kétlem hogy itt csúszhatott a hiba:
    Tegnap vettem ezt a lapost, az eladó belerakta az SSD meghajtómat, én pedig hazaérvén felpakoltam rá egy Windows-t. Beállítgattam, majd éjjeli torrentezésre rákötöttem egy USB 3.0-ás vinyót a jobboldali eSATA USB3 kombó portba.
    Ez volt este, kb. 22:40-ig nyomogattam a masinát, majd magárahagytam elmentem szunyálni. Bekapcsolva hagytam, WU keresgéljen frissítéseket, menyjen a letöltés...
    Ma reggel kelek fel, lapi kikapcsolva. Gondoltam itthon nyomta ki éjjel valaki hangosan zúgott, világított, stb... És itt jött a csavar, power-re jön ez a fent leírt villogós marhaság a bal csuklótámasztól.
    A töltőt kihúztam, aksit kivettem, csináltam 15 mp-ig power lenyomvatartást, de kb. semmi. A led szórakoztat de mindösszesen ennyit csinál...
    Mi a fészkes fene lehet a baja?
    Az SSD-t mint említettem a bolti eladó (a bolt nevét nem tudom ide írhatom-e) rakta bele, tehát nem lehet gond. Boltban is, itthon is kipróbáltam+használtam, tehát a gyári hibát és ilyeneket sztem kizárhatunk. Persze cáfoljatok meg ha nem.
    Én alaplap hibára tippelek, de ha valaki azt írná hogy nem az lenne a legjobb...:) Bár alaplapgyanús.
    Se venti nem pörög, USB-s hdd-t nem pörgeti fel, a kis fenti lámpácska a kipattintós se világít szal nem nagyon értem...
    És mint írtam tegnap este minden gond nélkül töltöttem le vele, toltam rá stressztesztet, néztem is hogy 75fok fölé nem megy a CPU, és a hűtés is halknak mondható meg hatékonynak...
    Ja opr Win7 64 bit SP1 van rajta.
    Gyári garancia még van rá, kb. hány nap alatt javítják?
    Hová kellene telefonálni a panaszommal?
    Mi gyorsabb ha háztól-házig kérem vagy ha besétálunk vele egy boltba?
    Ez a hsz több helyre is bemegy, mert fontos lenne. Tudom hogy az ilyen ismétlődős dolgot kevesek szeretik, de tényleg fontos lenne és valaki ezt más azt a topikot olvassa...
    Nagyon köszi a segítséget!

    üdv, adika4444

Új hozzászólás Aktív témák