Új hozzászólás Aktív témák

  • #32577792

    törölt tag

    no akkor pár gondolat, mert látom azért itt is van egy-két agyas

    volt pár noti a kezem alatt már, HP is, egy NX7300, ez még ketyeg most is itthon
    csendben, halkan, ahogy kell egy integrált vga-s notitól
    volt már egy Z575AM, amit kicsit alulfeszeltem, kicsit tuningoltam és volt benne egy bika dedikált vga is, csendben és hűvösen tette a dolgát, néha bekapcsolt és utána le
    volt egy i5-ös L850, szintén egy erős vga-val, a cpu még játék alatt sem érte el a 80 fokot, venti persze ment, ha kellett, de ha nem, akkor csöndben volt
    a 3-as szériás Samuról már nem is beszélek, pedig ott is i5 és nvidia vga volt

    ez pedig egy nyamvadt i3-as procival, állandóan 5000 fordulattal hajt, mikor 30 pár fokos a cpu.. LOL
    ha ez egy üzleti lapos, akkor mi van a játék terén a hp-nál??
    ne vicceljünk már kérem, egyszerűen elbaszták a vezérlést a ventinek
    jelen pillanatban 60 foknál 1-2 perc alatt visszahűl 50-re a hőfok, (más programok is ugyanazt a fokot mérik)

    BIOS frissítés: hétvégén tervezem megejteni, mert nem valami friss, DE külföldi fórumokat olvasva, egy ez szériahiba ezeknél, a bios frissítés semmit nem oldott meg. gáz.

    cpu-t fogom még újrapasztázni, arra még kíváncsi vagyok, lesz-e érdemleges hatása

    tehát aki hasonló cipőben jár 4530s gépével, annak ajánlani tudom a programot, saját felelősségére persze

Új hozzászólás Aktív témák