Új hozzászólás Aktív témák

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz Aryes #72437 üzenetére

    Amúgy is a belsőből számolja, akármit csinálunk, de ennek nem kéne pár óra alatt ennyit csúsznia. A belsőről após hajt órát is, ami egész pontos.
    De jó hogy mondod, én inkább a soros portra tippelek. Elvileg aszinkron, de ahogy elnéztem, az jelentős késést tud okozni a progiban... és sorosra íratom az erednményt...
    Mindjárt belerakok egy millis() kijelzést is.

    @And : A pillanatnyi áramot íratom sorosra, és szögugyanannyi, mint a multiméterem kijelzése. (Kis eltérés volt, de írtam bele korrekciót)

    " Ugye kis 'töltéscsomagokat' adogatsz össze a mért mAs mennyiségekből, amiket még az összegzés előtt mAh-ra konvertálsz?"
    Utána konvertálom, de igen. Ahogyan a legtöbb példaprogram is teszi. És ez végig float, 3 tizedesre.

    @Darvinya, Agyturbina : A Max471-nek saját belső söntje van. Maga intéz mindent. Annyi eltérés van, hogy egy 0,5V-ot ejtő Schottky van előtte, de azt korrigálom a programban a feszültség mérésekor.

    @Tordaitibi : Ennek a külső tápos verziója volt az, amiből 2 megpusztult nálam :D Mértem vele feszt, mondom pontos, betettem dobozba, és onnantól kuka, 5V-ra 18V-t adott, stb.

    Mutogatni való hater díszpinty

Új hozzászólás Aktív témák