Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz cashback #18891 üzenetére

    Figy, nekem van egy számítástechnikai műszerész technikus végzettségem, ott is mindent tanultunk a deriválástól a vastag réteg IC-k gyártásáig. Mondjuk ez nem tanfolyam volt, hanem 2 év okj-s suli. Persze túl sok számítógépet mi sem szereltünk, "műszerészkedés" meg abszolút nem volt, de ez a 2 év remek alapot adott a továbbtanuláshoz mint villmérnök, plusz igazából elvoltunk mint a befőtt...

    Hogy kell-e az a sok cucc neked? Nem. Persze nem rossz tudni, de attól még a villamos energiaátalakítókat (motorok / generátorok, trafók) elég lenne az oktatónak megemlítenie.
    Ez nálunk alaphangon egy külön tárgy, tananyaga 2 darab 300+ oldalas könyv, aki olyan szakirányra megy, annak meg 3 tárgy. Szóval szerintem azért tolja ezt az oktató, mert ehhez ért.

    Amúgy számítógép szerelést megtanulni leginkább az érdeklődés alapján, saját kézzel lehet. Ha van egy kis hajlam a bütykölésre, akkor hamar összejön a kellő tudás, PH! és társai meg hozzák az új információkat.

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák