Új hozzászólás Aktív témák

  • Batman2

    őstag

    válasz And #1431 üzenetére

    Hi

    Vagy két órán át böngésztem az internet oldalát a Nationalnak, de nem akadtam rá olyan tervező programra, amire emlékeztem a dok.ból.
    Ha tudnál segíteni egy 10-15 µH-s induktivitás elkészítéséhez szükséges adatok kíszámításában, nagyon hálás lennék. :R:R
    A másik, hogy már többször bogarásztam a kondenzátor táblázatokat, de nem értem, ahogy írja a dolgokat. Megad egy induktivitás értéket, az adott kimeneti fesz.re (3.3V), utána pedig három oszlop a táblázatban és mindegyikben egy szám + egy kondenzátor kód.
    namost a szám az adott típusú kondenzátor alkalmazandó darabszámát jelentené?
    Ez még rendeben is van, ha az.
    De azt végkébb nem értem, hogy megnézem a ''Ki/bemeneti kondenzátor kód'' táblázatot, akkor ott egy kódszámnál négy eltérő kapacitású és feszültségű kondenzátort lelek.
    Egyik kérdés, hogy akkor most ezek bemeneti, vagy kimeneti kondenzátorok, vagy mindekettők lehetnek,
    illetve, hogy a négy közül azt kellene választani, aminél az alkalmazásomban folyó áramerő van írva?
    Azért sem egyértelmű számomra, az egy kategóriában levő kondenzátorok értékei szélsőségesen eltérnek egymástól.
    Nekem kb. 10-16V bemeneti feszültségre, 3.8A körüli kimeneti áramra (3.3V-nál) kellenének a szükséges alkatrészek paraméterei, illetve az induktivitás elkészítéséhez szükséges adatok ! F
    Válaszodat előre is kösz
    és bocs a kisregényért. ;]
    Üdv.:

    Batman2 - Viva la Mercedes W123-200D 1979

Új hozzászólás Aktív témák