Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lite

    őstag

    válasz dgyuri0123 #112663 üzenetére

    Köszönöm, hogy megosztottad! Anno követtem, illetve beszéltünk is a NAD-os korszakod idején, nekem a mai napig a 757 hajtja a mozit, aztán volt a 356 a sztereóhoz, majd jött egy jó lehetőség és 375 lett belőle. Csak a mozi 40 nm-en van, a szteró még nem találta meg a helyét a házban, de 17 nm-en ez az erő talán túlzás is, de az biztos, hogy fűt mint, állat. A hangját imádom, de... De a család mellett a limitek adottak, nem tudom kihasználni a teljesítményét, viszont a fogyasztása elnyelődik a gyerekek dolgain (tv,laptop, stb.)
    Szóval elgondolkodtam a váltáson.

    #Dißnäëß és #denesdr: köszönöm a választ. Jelenleg van itt a teljesség igénye nélkül egy Trigon phono + trafó rákötve az erősítőre, egy Furutech ADL GT 40, hogy a számítógép hangja is megszólaljon a nagy rendszeren, illetve egy Pio N50A, meg egy Denon DA-300 DAC, hogy a cd-k is jobban szólaljanak meg. Sőt, költözéssel még egy ős-Philips cd is jött, amin csak analóg kimenet van. Meg a régi Aiwa AD-F4xx deck-em... :D
    Szumma, szeretnék több bemenetes előfokot, ami hajtja a végfokot. Elég a csak vonal szint is. De ha mindezt kiváltja egy jó DAC-os előfok, bizonyos készülékeket ki tudnék hagyni a rendszerből.

    A csöves biztos jó. Sosem hallottam még. Viszont az időm szűkös, nem tuti, hogy egy újabb őrületbe bele akarnék menni, mert az egész rendszert nulláznám és kezdhetném felépíteni, sok pénzért.
    Szimplán élvezni akarom. Ezért jött az erősítő cseréjének gondolata.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák