Új hozzászólás Aktív témák

  • dgyuri0123

    nagyúr

    válasz Dorian #91091 üzenetére

    Hmm, akkor ez az újrahallgatás most kimarad, mert vagy szétvagdaltam a drótjaimat, vagy eladtam a felesleget, így most nincs tartalékom. Utólag belegondolva kár volt őket eladni, de késő bánat...
    Azért köszönöm a felajánlást.. :R

    Karcosságról és "máshol keresésről" annyi tudnék mondani, hogy elég volt ledobni a ródiumos banánokat és feltenni helyettük full gagyi aranyozottat, máris sokat javult a helyzet. Ugyanígy pl. a Bajnokpityu által is említett VDC mikrofonkábelével is nagyot javult az összhatás ( jó hogy ez még megvan). Szóval a csapásirány jó, a "hiba" oka (szerintem) megvan, csak ezt kellene még tovább lágyítani, "folyósítani", de fogalmam nincs merre tovább.. És persze piszkosul nincs kedvem elölről kezdeni az egész kábelmizériát.. :N

    Most kicsit okoskodok: állítólag a Vincent erősítőm kerekít kicsit és az RS dac sem egy állat, sőt, igen addiktív hangú masina. Nos, ehhez képest rendesen tud sziszegni a Proac. Ergo, vagy a dobozok sz@rok, vagy akkor most mi van.. :F Forgatom ki be, tologatom, húzogatom, de semmi nem változik. LP játszóról ez a fajta "sziszegés" ~ 0, így jutottam oda, hogy csak a dac/erősítő összekötő kábele lehet ludas. Lemezek hallgatásánál is akadnak gondok, de nem ilyen jellegűek. Persze a dac is lehet ludas, meg a laptop, meg az erősítő, de eddig a Triangle gyönyörűen "katalizálta" ezeket a nem odaillő hangokat. Igaz, "katalizált" vele egyebet is, de ettől még nagyon szerettem. A Proac ezzel szemben nem rejti véka alá a véleményét.. szóval sokkal jobban ki kéne szolgálnom (a rendszert is) , elsősorban "kiegészítőkkel" (szerintem). Aztán lehet, hogy tévúton járok...

    [ Szerkesztve ]

    "csak a zene van"

Új hozzászólás Aktív témák