Új hozzászólás Aktív témák

  • deja vu

    addikt

    Monitorgurunál a milyen monitort vegyek Brekk barátomra gondoltam, semmi köze a hangcuccokhoz. Én oda szoktam írogatni, és még más hardver topikokba, és azok nem ennyire szubjektívek mint a hangfalak, erősítők.

    Megyek hétfőn hallgatózni.

    A Focal Alpha az Bodznak köszönhetően teljesen tiszta.

    De azért kértem árajánlatot a franciáktól és engedtek a Cambridge Audio CXA60 + Focal Aria 906 árából, így banki költségekkel mindennel együtt 370 ezerből szerintem kijönne. Ez az ajánlat 1 hétig érvényes számomra.
    Állványra is van pénz, de kábelekre sajnos csak olyan 20 ezret tudok szánni.

    A CXA80-on van számítógépes csatlakozási lehetőség, sajnos a CXA60-ra ezt nem rakták rá.
    Tehát ezt a CXA60-at, hogy lehet csatlakoztatni a számítógéppel?
    A CXA60-at összekötöm a TV-vel, a TV-be meg bedugom a HDMI kábelt? :)

    Egy kábelem van, egy 10 ezres Delock Prémium HDMI 2.0 4,5 méter.

    Hangszórókábel Van Damme, vagy Oelbach Ratt Snake 3M.
    Ezekre kell valami hangszóró kábel csatlakozó?

    Bodz ha linkelnél megint hazai boltot az összes kábellel amire szükségem lehet akkor már nagyon többet nem zavarnálak titeket. Maximum azt írnám le melyik volt a legnagyobb hatással rám élőben. Cambridge Audio, Focal Aria pároshoz, köszi előre is. :R
    De bárki írhat.

    Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

Új hozzászólás Aktív témák