Új hozzászólás Aktív témák

  • norvik

    aktív tag

    válasz dgyuri0123 #69467 üzenetére

    Nem bírtam magammal, be vagyok sózva. Délben hazajöttem, és nappali átrendezés, hangfal tologatás, hallgatózás. Korábban gyakorlatilag mindent kipróbáltam, kivéve ami ellentmond a saját magam is elfogadott törvényeknek. Nos, most ezeket is sikerült áthágjam. Hátsó falra nem tolunk hangdobozt. Azt vártam, hogy a basszus mennyisége ettől megnő, de hazug puffogós lesz, és vártam valamiféle negatív változást, hogy azt mondhassam ez is ki van pipálva, és nem segített. Hát egy újabb tévedés. Fg4. Nem borzalom, élvezhető. Rámszóltak (joggal), hogy fejhallgató vs hangfal abszurd. Nem is folytatom, de egy végszót még megengednék ebben a témában. Tehát a fejes csak egy pótlék, ha nincs jobb, vagyis hangfal. Igazából a részletessége ragadott meg, ami talán annak is betudható, hogy milliméterekre van a membrán a dobhártyámtól. Röviden. Amit ajánlottál, a hangerő, és a befelé fordítás eléggé bejött. Megnyugtató is, hiszen nem véletlenül vettem SF-t.Jókat olvastam erről a kis álló dobozról, majd megtetszett a hangkép is, személyes meghallgatásnál. De vissza a hallgatózáshoz. Magam írtam, kevesebb mint 24 órája, hogy fémes kellemetlen, hallgathatatlan az Fg4 a Fonográftól. Most ugyanez szól, valamelyest hallgatható formában. Nem lett tökéletes. De lett tere, mélysége. És kezd hasonlítani arra, amit anno analóg lemezjátszón hallottam. Persze, az egy távoli emlék, hazudhat. Elő kéne ássam a fekete lemezt. Megvan. Folytatom, de talán nem off-ban

Új hozzászólás Aktív témák