Új hozzászólás Aktív témák

  • Dorian

    félisten

    válasz dgyuri0123 #65231 üzenetére

    Bevallom, én nagyon örültem, hogy Bajnokpityu ajánlására kipróbáltam a VDC-t. Azóta én is ajánlottam nagyon sokaknak. Amikor megvettem pont volt nálam vagy 4 féle másik hangfalkábel, így azonnal (azért 1 nap kellett a jó mélyeknek) kimutatta a fölényét mind ár/érték, mint abszoludt értelemben. Bizonyára lehetne találni 5x drágábban (ezt a szorzót nem tartom túlzásnak) jobb kábelt, de abban az árkategóriában is keresni kéne.

    Szóval kábelezést tekintve úgy éreztem magam, hogy tátott szájjal rohangálok a faszerdőben, onnan sikerült kivezetnie. Ill. nagyon túlzásnak érzem ahogy a rendszer kábelezésének súlyozásáról szoktak néhány hifis (és házimozis) fórumon beszélni "kategóriákkal nőtt a hangminőség": lóf@szt. A forrás, erősítő, hangdoboz, akusztika hatása mindig sokkal nagyobb a kábelekénél, csak ezt lehet a legjobban misztifikálni. Ennek megfelelően nem is érdemes arányaiban túl sokat költeni erre. Persze arra igaz, akik véges forrásból gazdálkodnak.

    (#65226) belashx :
    Én rock-metal-hoz nem MF-t javasolnék, sztem hiányozni fog belőle a vad sakál.

    [ Szerkesztve ]

    Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

Új hozzászólás Aktív témák