Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz narumon #44965 üzenetére

    Én nem haragszom, csak hozzáteszem, hogy én nem vagyok egy élete végén lévő doktorált prof és ez nem egy tudományos folyóirat, így a véleményemnek nem minden mondata egy eleten át tartó tudományos értekezés kivonata, amit ezért érdemes mondatonként elemezni. Ha nem tudod a hozzászólásomat egyetlen egységként értelmezni és elkezded darabokra szedni az nekem olyan, mintha belém akarnál kötni. Én úgy nem akarok fogalmazni és arra készülni, hogy minden mondatom meg kell védenem utána egyesével, mintha egy munkát védenék. Én most beszélgetek, nem dolgozom. Nyilván én is élezek itt-ott akár hatásvadász céllal, de ez belefér szerintem. Felsorakoztattam sorokat egyetlen hatás kiváltása érdekében. Egy másik nézőpont megértetése érdekében. Ha átment, akkor már a háborút nyertem meg, így nincs veled csatám. Ha nem ment át, akkor már a háborút veszítettem el és újfent nincs veled csatám.

    Van aki számára a zenében az újdonság fontosabb a minőségnél. Az újdonság teszi igazán izgalmassá, élővé. HiFi minőségben, de századszorra hallgatod ugyanazt a felvételt. Szereted, mint a rab a cellájában az egyetlen könyvét. Ez unalmas sokak szerint. Nem igénytelenek, csak igényük van valami újra. Szívesen meghallgatnák újra a kedvencüket, csak egy kicsit másképpen, egy kicsit áthangszerelve. A tömegpszichózis is igaz lehet. Talán az is benne van. Talán szeretnek új embereket megismerni, akiknek hasonló az ízlésük. Ezer oka lehet. Van aki csukott szemmel ülni megy, mert úgy szereti egy terem akusztikáját, mint te a hangfaladat és ezért oda szeret járni szinte nem is nézve éppen ki ad elő. Otthon meg a vacak szólna, de már az se, mert a feje fáj estére. Leginkább csendre vágyik.

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák