Új hozzászólás Aktív témák

  • slick-adam

    aktív tag

    válasz #71562240 #41991 üzenetére

    fuh, koszi a hosszu valaszt!
    kezdenem hatulrol: ma teszteltem kicsit es de bizony van baj a cd lejatszoval. diana krall-tol a the girl in the other room cimu lemezzel meghallgattam mi a kulonbseg a cd lejatszo ill. a ps3 + AVR-1612-es DAC-ja kozott. 1612-es verzio gyozott, nem kis kulonbseggel. pedig ugye ez a Receiver tenyleg beleposzint...
    a hangfalakhoz: hidd el, ha tehetnem allo hangfalakat vennek. nem arrol van szo, hogy allvanyos parti vagyok. csupan arrol, hogy a fal menten (irtam mar hogy kicsi a szoba?) van egy iroasztal, mellette egy masik szekreny (abban vannak a muszaki kutyuk), es ezek melle epppenhogy elfer a nem tul nagy subwoofer (szerencsere eleg jol is szol abban a pozicioban). tehat 1 db allo hangfalat tudnek a sub helyere tenni, es az se felem iranyulna...
    viszont a ket asztal tetejen megfelelo pozicioban el tudom helyezni a polcos-hangfalakat. jelenleg is igy van.
    szoba atrendezes es hasonlok kizarva.:(
    lehet ki tudnam kalkulalni, hogy ne kelljen eladnom a sub-ot. ugy 2.1-ben tudnam uzemeltetni (megvagnam mondjuk 60 Hz-nel, igy meglenne a 30-60 tartomany is). persze tudom, hogy a 2.1 miatt valszeg mar most fennakadt a szemed, en is jobb szeretnem ha egy allo par preselne ki magabol az egesz palettat. csak ugye ott van a filmnezes dolog is, ahhoz vegulis tenyleg jo lenne ha maradna a sub es az AVR is...
    tovabbra is ott tartok, hogy ket front csere (polcos) + vmi sztereo erosito + sajnos muszaj valamit kezdeni a cd dologgal is, meg ha nem is elso korben.
    ma beszeltek pont a hazimozis topikban, hogy van egy olyan verzio is, hogy az AVR pre-amp kimenetet (van neki) osszekotnem egy sztereo erositovel, ez javitana a sztereo minosegen valamelyest es AVR-el tudnam az egeszet iranyitani (es tovabbra is hasznalhatnam a benne levo DAC-ot mig nincs jobb megoldas). errol velemeny?

    [ Szerkesztve ]

    parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

Új hozzászólás Aktív témák