Új hozzászólás Aktív témák

  • dudika10

    veterán

    válasz bajnokpityu #20211 üzenetére

    Kíváncsi vagyok, hogy hányszor kell még felhozni azt a vaktesztet, ahol nem cseréltek kábelt, de a közönség pontosan és részletesen le tudta írni a különbségeket... :)
    Én nem megmagyarázni akarom, hogy akárki is hülye és valami nem lehet, csak bizonyítékot kérek a létezésre. Ez nagy különbség szerintem.
    AMDFan megmutatta, hogy meg tudja különböztetni a FLAC-et és az MP3-at 10-ből 10x és elmondta, hogy mi alapján. Ez eléggé meggyőző bizonyíték például ahhoz, hogy tényként lehessen kezelni és elfogadtam. Felmutatott konkrétumot, ennyit kértem mindenkitől aki tényként közölt valamit, de ezt is sokszor leírtam. Olvasni is kéne néha nem csak lehülyézni... :U
    De a fentebbi "vaktesztre" hivatkozva az, hogy "van különbség mert hallom" még nem elég.

    Amíg (burkoltan) lehülyéztek, személyeskedtek addig ne mondjátok már, hogy be akarjátok fejezni. :))

    (#20215) bajnokpityu: nem kértem, hogy Te tedd. Nem kértem, hogy akárki tegye. De ha tényként kezeltek valamit, akkor nyilván van rá valami alátámasztás, tehát valaki már megtette. Nekem elég, ha mutatsz olyat, aki megtette.
    Ugyan úgy, ahogy AMDFan 10/10-es eredménye is tökéletes volt mindenki helyett.

    [ Szerkesztve ]

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

Új hozzászólás Aktív témák