Új hozzászólás Aktív témák

  • bajnokpityu

    félisten

    válasz KMT #17802 üzenetére

    nana,mármint a gyári rotelnél.

    a gyári 8xx és 9xx rotelek egy b*szott jó végfokból és egy kritikán aluli előfokból állnak.végfokuk kapcsolása egyezik, x20asok teljesitménye kisebb, x40esek nagyobbak, valamint előfpokukban az opamp különbözik.ennyi.ja meg a x30 meg x35ösöknek nincs hangszinszabályozásuk.

    végeredmény egy átlagnál részletesebb magas hangú,de rossz terű erősitő,mélyek nélkül.
    denonok zömét azért lezenéli igy is,de pl sztem a 44se marantz jobb,hiába kevéssé részletes,és hiába nem valósághű a hangja.

    a tuningolt ca340, a hivox késői erősitői, és a tuning rotelek azért alapvetően minimum 150rugós hangot tudnak.biztos van más ilyen mákos erősitő is,amiből olcsón nagy hangot lehet kihozni, én eddig ezekről hallottam.

    egész pontosan úgy fogalmazott Zoli,h használtan 300fölött keressek sztereot ez után,alatta nemigen lesz jobb. másik megfogalmazása meg úgy volt, hogy 300ig nagyon sok erősitőn lehet tuningolni, afölöttieken meg változtatni lehet, abszolut értékben javitani nem nagyon.

    a tuningolt rotelem egy copland 8ast megver.ennél drágább még nem volt itt :)
    ezek meg 130-140ért mentek 1 éve.

    még annyit mondott Zoli,hogy a rotel végfokok sincsenek olyan hangúak,mint a kicsi integráltakban levő végfokok.

    megjegyzemén,direktben hajtom a végfokát,pontosen azért.

    [ Szerkesztve ]

    eladó Kawasaki j300 robogó

Új hozzászólás Aktív témák