Új hozzászólás Aktív témák

  • Dißnäëß

    veterán

    válasz ctrlaltdel13 #106782 üzenetére

    Nekem az a fura, hogy itt egyik ember éppen bevallja, hogy nyűgje van, a másiknál a szoba olyan, mint egy üvegpalota, a harmadiknál, negyediknél, ötödiknél majd mi derül ki még ?

    És így mennek a tanácsok lelkes kezdőbb szöcskéknek, hogy ezt vegyél, azt vegyél, amazt vegyél.

    VAN ITT VALAKI, AKI RÉVBE ÉRT ???

    Értsd a hasonlatom:
    - gazdagságot nem a szomszéd, velem egy szinten lévő szegénytől tanulok, hanem gazdagtól
    - autót vezetni olyantól tanulok, aki már tud
    - főzni olyantól tanulok, aki már tud
    .
    .

    - minőségi hifizést, révbe érést kitől tanuljak ? Ettől az n+1 eltévedt báránykától, akik tökmindegy, hogy most 300e vagy 5 milkós láncon mókolnak, egyik sem mondhatja el a rendszeréről, hogy "most tök jó, nagyon szeretem, hibátlanra van beállítva nekem, imádja a fülem, csodálatos rajta zenélni, hosszú órákat hallgatom, nincs sehol sem hiányom, nem változtatnék rajta semmit". Pont.

    Hmm ? :U :U

    A kérdés természetesen mindenkinek szól, nem Neked explicit, és csak teoretikus.

    És tekintsünk el attól, hogy kinek szobahifi, kinek fejhallgató, kinek mi, hogy. Csak egyáltalán: aki itt fülel, hallgat, zenél, az mind egytől egyig annyira elégedett a sajátjával, hogy ajánlani merjen ? :U

    Veddezt, veddazt, veddamazt ...
    :W

    POKE 16017,44 ..... SYS 2077

Új hozzászólás Aktív témák