Új hozzászólás Aktív témák

  • dgyuri0123

    nagyúr

    válasz Dißnäëß #105374 üzenetére

    Egyetlen példa a szubjektivitásra. Mikor elszántam magam Primare-ra, elmentem "a" boltba és meghallgattam. Vele "párhuzamban" egy CA 850A-t is meghallgattam (szubjektíven :) ). Nálam a Primare lett a befutó. Ja, hogy előtte is voltak már erősítőim, úgy kb, 20-25 féle/fajta (?). Ez azért segített némileg, hogy (szubjektíven) meg tudjam ítélni, jó-e, vagy sem (számomra) az i22. Ugyanitt, ugyanakkor, felmentünk az emeletre és örömünkben meghallgattunk egy Sonus Faber/McIntosh digitális láncot. Akkor, abban a pillanatban tudtam, hogy az I22, amit nemsokára haza fogok vinni, az egy "emésztőrendszeri végtermék" hozzájuk képest, természetesen ez is szubjektíven megítélve. :) De ez van.... Ha érted, (remélem) akkor sejtheted, hogy én más mezsgyék mentén haladok. De amúgy, hogyan tudnék egy "hifiboltban" (vagy bárhol másnál) bármit megmérni, mielőtt hazahozom? Vagy hagyatkozzak az interneten fellelhető mérésekre? És ha az nincs ott, ami nekem épp tetszik? Meg se vegyem, meg se hallgassam, mert nincsenek róla mérési adatok? :) Én nem így gondolkodom, de azt hiszem, ezt már sokan tudjátok.. :D

    "csak a zene van"

Új hozzászólás Aktív témák