Új hozzászólás Aktív témák

  • kukulec

    őstag

    válasz Dißnäëß #105351 üzenetére

    kezdjük a lényeggel : "Neked tetszik a Tannoy, a másiknak inkább a Monitor Audio, a harmadik meg mindkettőre húzza a száját és ELAC" - mindig ELAC :D
    ez oké, de szerintem az ilyen húzásokkal magukat csinálják ki. amit tudok továbbra is megveszem cd-n, a többire meg ott vannak a megosztó oldalak, és bekaphatják. sacd-nek is neki akartam esni, aztán kiderült, hogy natív tartalom (klasszikuson és jazz-en kívül) nem sok van. most ott tartok, hogy talán nem is baj, de a 16/44-et kapjam már meg. 1,2 eurot fizettem egy mp3-ért, bassza meg :W . jó, ez hifiben olcsó tanulópénz, de akkor honnan tudnám megvenni az eredeti wav-ot, ha nem a hivatalos oldaláról az előadónak? és honnan az istenből kellene nekem ezeket előre tudni, hogy akkor most az milyen felbontású? egyszerűen nevetséges. azt sem értem, hogy abban a korban ahol piszok gyors a net, óriási tárkapacitása van otthon mindenkinek, miért nem lehet a flac az alap. vesszük itt a több százezres/milliós rendszereket, aztán a nóták java egy nyamvadt telóra van optimalizálva.
    Kvardlipot : ha kifizetem, akkor azt adják. egyébként a hangzása vállalható, de azért ezeknek a számoknak mind eléggé összenyomott dinamikája van.

    [ Szerkesztve ]

    Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

Új hozzászólás Aktív témák