Új hozzászólás Aktív témák

  • fehér_ember

    addikt

    Nekem csak 609-es és 636-os volt. Én pont a magas tartományát és a dualkoncentrikus mívoltát csíptem nagyon-nagyon :K. Annyira hogy ha 2+1-ezni vagy 2+2-ezni akarnék, akkor szinte biztos hogy dualkoncentrikus Tannoy-okat párosítanák egy-két aktív szubbal.
    Amúgy én más hangdoboznál sem veszem észre hogy széles lenne a hallgatási pozíció :B .
    Nekem az volt a legnagyobb bajom velük hogy mélyekben vérszegények voltak számomra, főleg a 636-os. De a 638-as papíron legaláb a legjobb mélytartományú a 630-as szériából. Bár ha neked ilyened volt, akkor te legalább pontosan tudod hogy meddig tud lemenni.
    Azok az idők szerintem már elmúltak hogy 130 ezer forintokért lehetne ilyet vásárolni; ezért az ár számomra nem tűnt elrugaszkodottnak. Bár tény, hogy a jelenlegi helyzetben, akármikor feltűnhetnek nagy vételek. Illetve azt sem vitatom, hogy más is lehet összességében akár jobb is ennyiért.
    Csak mint említettem, vagyunk azért néhányan (ismerek még ilyet, én is), akiknek eléggé bejött ez a dualkoncentrikus dolog.

    Amúgy 611-es pl. pozítív meglepetést okozott ezen a videón :D.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák