Aktív témák

  • orkester

    senior tag

    Pár napja fáradtnak, kimerültnek érzem magam. Talán nem mozgok eleget... Bicajozni még talán lenne is kedvem(feltéve ha volna kivel), de azt sajnos lakatostul ellopták fél éve. Így max. leporolhatom a szobakerékpárt. Eddig ez a 3. amit elloptak. Az első még egy BMX volt, úgy 8 évesen egy tekerés közben megismert srác vitte el a garázsból(tudta, hol tartom) és bemászott a kerítésen. Szerencsére a szomszéd néni látta és azt hazudta neki, hogy én kölcsönadtam. Na ez meg lett, ugyan a néni elengedte, de így tudtuk ki volt.
    A 2. játszótéren focizás közben volt kb. 10-12 évesen(nem emlékszem). Egy kapucnis barom felkapta és gyorsan eltekert vele, volt vele egy haver(18-20éves) kérdeztem mégis mi van, közölte, hogy csak kipróbálja, mindjárt visszahozza. Hirtelen el is hittem amíg el nem szaladt ő is.
    A 3. apám révén "tűnt el". Nagyon nem részletezem, a lényeg, hogy korláthoz zárta egy benzinkút közelében, ahol azért járkálnak emberek és mások is zárják oda az övéiket, ennek ellenére ez lakattal együtt felszívódott.

    [ Szerkesztve ]

    PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

Aktív témák