Új hozzászólás Aktív témák

  • Achill3uS

    veterán

    nah, röviden.. a hét elején fogtam hozzá a sorozathoz (tv-ben direkt kerültem:) ), az egészet ledaráltam 1 hét alatt angolul feliratosan ofkorsz. röviden és tömören nagyon tetszett :R jo az alapsztori, a szereplők, a látvány (elég sokszor jut eszembe a mátrix :D) no mind1, amit értékelek, hogy az első évad végére egy külön befejezett történet kerekedik belőle, nem cliffhanger mint ahogyan a lost-ban és a pb-ben megszokhattuk egy évad zárásnál. persze sylar megszökött, de sztem a robbanásra összpontosítva mindenki, ez kevésbé volt jelentős, mintha egész estés mozivá állt volna össze, aminek adva van a folytatása.. (mondjuk a heti 1 résszel aki tv-ben nézi valszeg ezt nem fogja érezni :D) kiváncsian várom a 2. évadot, de sajnos mint minden sorozatban a folytatás elöbb utóbb a sztori rovására megy, eröltetetté érdektelenné vállik, szoval mindent bele rendező bácsi ;]

    "De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

Új hozzászólás Aktív témák