Hir​d​e​té​s

2017. november 23., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) Forest_roby

Forest_roby
(őstag)

Hi!

Új sorozat: Heroes
Nekem nagyon bejön, kicsit x-man -es első ránézésre, de sztem nagyon különbözik tőle.
Várom a véleményeket, ki mit szól hozzá.... Remélem kaptunk egy újabb jó sorozatot.
Egy episode list: [link] remélem ez nem illegális link

Nézzétek! Nagyon jó!

üdv:

Forest

ui.: asszem még nincs ilyen topic...

-=Legyél Laza!=- __ ''Have you tried turning it off and on again?'' __ ''Is it definitely plugged in?'' /o\ :D:D

(#2) deicide válasza Forest_roby (#1) üzenetére

deicide
(PH! kedvence)

szerintem törölni fogják a topikot, mert ami itthon nem megy, az még wareznak minősül, de szerintem is jó cucc, megnéztem a fellelhető 5 részt, és a meseszövés nagyon jó...

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#3) CriticalHit válasza Forest_roby (#1) üzenetére

CriticalHit
(őstag)

Hopp, ez nem az a Heroes.

[Szerkesztve]

"Hernyó maradsz, bár fent keringsz. Nem a szárny szab itt mértéket, hanem a gerinc."

(#4) Forest_roby válasza deicide (#2) üzenetére

Forest_roby
(őstag)

ki mondta, hogy Magyarországon láttam az 5 részt? sztem ez miatt nem kéne törölni a topicot, túl jó sorozat ez ahhoz, hogy töröljék :D ;]

mod:
CriticalHit!
több is, de egyik se a sorozatról szól, közük nincs egymáshoz.... :(

[Szerkesztve]

-=Legyél Laza!=- __ ''Have you tried turning it off and on again?'' __ ''Is it definitely plugged in?'' /o\ :D:D

(#5) Forest_roby

Forest_roby
(őstag)

csak, hogy legyen vmi a sorozatról is:

Az alap story x-man -es, evolúció -fejlődik az ember és különös természet feletti képességekkel rendelkező emberek születnek.
Eddigi képességek:
Rekülés
Idő és térben való utazás képessége
A jövő megjósolása -lefestése : )
Kettős személyiség ( nem pszichológiai értelemben )
Gondolatolvasás
Emlékek törlése
Mások képességeinek felvétele
Ilyesmik.....

No, ezekkel a képességekkel és storyval egy jó, cselekményes sorozat kerekedett ki, ami engem már egyáltalán nem emlékeztet az x-man-re. Az írók jó munkát végeztek!!
+ pont: Jók a poenok benne! : ))

[Szerkesztve]

(#6) deicide válasza Forest_roby (#4) üzenetére

deicide
(PH! kedvence)

szerintem sem kellene hogy töröljék, de eddig az volt a gyakorlat, hogy amig egy sorozat nem ment itthon, addig nem lehetett topikja...

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#7) Forest_roby

Forest_roby
(őstag)

info:

Az NBC -n lehet nézni a sorozatot, az USA -ban.
Wiki: [link]

köv részek:
S01E06 - Better Halves - 10/30/2006
S01E07 - Nothing To Lose - 11/6/2006
S01E08 - Seven Minutes To Midnight - 11/13/2006
(tehát hetente 1db)

(#8) zsiga667 válasza deicide (#6) üzenetére

zsiga667
(PH! kedvence)

Akkor ez egy rossz gyakorlat amit meg kell változtatni. Ugyanis teljesen legálisan megnézhetem attól hogy itthon nem megy még a TV-ben. Nem csak torrentről lehet letölteni hanem olyan helyekről is ahol nem kell visszaosztani, vagyis magáncélra legális, nameg pl. ha a Youtube-on nézem az szintén legális.

(#9) brownus válasza Forest_roby (#7) üzenetére

brownus
(PH! kedvence)

az első 3 részen túl vagyok, a többit ha időm engedi. de kurva jó a sorozat, szeressem!

kicsi spoiler:

főleg a kis japánt, ahogy teleportál:d a sztrippes csaj meg félelmetes, ahogy a tükörmása segít neki, jól szét kaszabolta a két maffia embereket

[Szerkesztve]

a címbe beirathatnád, hogy ez egy tv - sorozat mondjuk a kinekmiavéleménye helyett, úgy is elmondjuk :)

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#10) Forest_roby

Forest_roby
(őstag)

no, megy ez!! : )

Jahhh.., a kis japán az én kedvencem is! :DD

(#11) bobace

bobace
(őstag)

Én még csak a ''pilótát'' láttam, de érdemes lesz töltögetni ugy látom ;] Remélem a topic is marad

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#12) Oreg_Nene

Oreg_Nene
(tag)

Sylar for president - én egyelőre neki szurkolok, de remélem ő nem más valaki alteregója lesz

''A mohóság motivál. A mohóság tisztánlátáshoz vezet, összefoglalja az evolúciós lényeget. A mohóság minden formája életért, pénzért, szerelemért, tudásért fellendítette az emberiséget.”

(#13) Forest_roby válasza Oreg_Nene (#12) üzenetére

Forest_roby
(őstag)

Akár spoiler is lehet:

Sylar ( kb: szájler ), nem ő a gyilkos, akit az FBI és a rendőrség keres? Neki drukkolsz? :F

(#14) Forest_roby

Forest_roby
(őstag)

Név módosítva, hála Race -nek. Egyenlőre maradhat a topic, tegyünk róla, hogy maradhasson! :R :R

(#15) Wolverine válasza Forest_roby (#5) üzenetére

Wolverine
(PH! félisten)

Ha ismered az eredeti X-Men képregényt, akkor tudod, hogy a filmek nem adták vissza a füzetekben levő történet mélységét...

Heroes - néznem kéne, de halódó géppel nem szívesen fogok bele... Majd 2-3 hét múlva :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#16) brownus

brownus
(PH! kedvence)

uhh, az 5. részt láttátok? egyre jobb ez a sorozat

(#17) Forest_roby válasza brownus (#16) üzenetére

Forest_roby
(őstag)

japp, a kis japán hogy beszólt! I'm Hero. :DD

Wolverine: Felületesen ,de ismerek a kérpegényt is. Tartom magam ahhoz, hogy a kettö nem egy kategória. De néz meg a sorozatot és meglátod!

(#18) Wolverine válasza Forest_roby (#17) üzenetére

Wolverine
(PH! félisten)

Mit jelent a ''felületesen ismerem''? (nekem pl. valamennyi képesség ismerős, és valamennyire tudok példát hozni az X-ek közül. nyilván nem lehet teljesen új dolgokat kitalálni, pláne nem egy olyan sorozattal szemben, ami 43 éve tart - ettől függetlenül mihelyt meglesz az új winyóm - 3-4 hét -, első dolgom lesz elkezdeni Heroest nézni ;))

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#19) Forest_roby válasza Wolverine (#18) üzenetére

Forest_roby
(őstag)

A felületes azt jelenti, hogy a kollégiumi szobatársam nagy anim fan és x-man filmek -nél mindig a képregényről beszélt, hogy mi az eltérés a filmekhez képest etc.... + nézegette a gépemen, akaratlanul, de én is végignéztem/olvastam vele párat. Kb ennyit jelent.

(#20) Wolverine válasza Forest_roby (#19) üzenetére

Wolverine
(PH! félisten)

Az valóban nem sok... Mondanám, hogy kezdj bele, de anno magyarul megjelent 49 rész, amik nem igazán beszerezhetőek már, plusz ugye az eredeti képregény 1963-tól fut...

Mellesleg az X-Mennek semmi köze az animációhoz/animéhez, mint ahogy nagyon sok képregénynek sincs. Ilyenkor szoktam javasolni pl. a Pókemberes Kraven utolsó vadászata vagy a Child Within, esetleg a Maximum Carnage elolvasását... X-Menből pedig a Days of Future Past, a Főnix halála, esetleg az Inferno tanulmányozását ''bemelegítésnek'' ;)

(#21) Bibby válasza zsiga667 (#8) üzenetére

Bibby
(PH! addikt)

Akkor akár meg is adhatnál a sok kedves kis fórumozónak ilyen helyeket, mert én is szeretném megnézni. Youtube-on kétlem hogy fent lennének egész részek pl.

Ελευθερια η θανατος

(#22) brownus válasza Forest_roby (#17) üzenetére

brownus
(PH! kedvence)

_________SPOILER________________

az érdekes, hogy peter csak másik +képességű ember mellett tudja használni a sajátját/it.
a szeme tetszett ahogy átment fehérbe:) és még anyag sem kellett hozzá

(#23) lajo válasza deicide (#2) üzenetére

lajo
(senior tag)

Internetről ingyenesen letölthető tvnézőprogrammal nézi mindenki nem? Hogy lehet máshogy? ;)

(#24) Overlocker

Overlocker
(PH! nagyúr)

Végre ennek is van topicja :R
Eddig ez a második sorozat amit nézek,illetve bejön. Első a p.b.

(#25) Overlocker válasza Forest_roby (#7) üzenetére

Overlocker
(PH! nagyúr)

Remek,akkor lesz mit nézni még nincs p.b. :C

(#26) koxx válasza brownus (#22) üzenetére

koxx
(MODERÁTOR)

_________SPOILER___________

inkább arra gondolok, hogy le tudja másolni ill. átvenni az adott hős képességeit

Eladó Led Lenser T2 és H3.2

(#27) zsiga667 válasza Bibby (#21) üzenetére

zsiga667
(PH! kedvence)

Nem tudom, nem nézem a sorozatot, csak úgy általánosságban írtam be, mert rossz gyakorlatnak tartom hogy bezárják a TV-sorozatok topicjait amíg itthon nem adják le őket.
Egyébként pl. Usenet, IRC botok, ilyesmi helyekről tuti beszerezhető.

(#28) brownus válasza koxx (#26) üzenetére

brownus
(PH! kedvence)

lehet, jó ütőképes csapat lesz ez:)

(#29) Overlocker válasza koxx (#26) üzenetére

Overlocker
(PH! nagyúr)

jaja, a közelükben át tudja lopni ..
vhol van már az 5. részhez magyar felirat?

[Szerkesztve]

(#30) koxx válasza Overlocker (#29) üzenetére

koxx
(MODERÁTOR)

[link] feliratok.hu mellett ezt is érdemes nézni hosszupuska.freeweb.hu/

(#31) Overlocker válasza koxx (#30) üzenetére

Overlocker
(PH! nagyúr)

Thx :R

(#32) brownus válasza koxx (#30) üzenetére

brownus
(PH! kedvence)

kösz, megnéztem még 1x ezzel is. :)

_____________________SPOILER__________________

visszatérve peterre és a különleges képességeire azt mondta isaacnek hogy már korábban is rajzolta a jövőt csak akkor még kezdetleges pálcika emberekkel. viszont akkor még nem ismerte a festőt, nem? szal isaac csak felerősítette benne eme képességét?

(#33) Forest_roby válasza brownus (#32) üzenetére

Forest_roby
(őstag)

_____SPOILER______

Sztem vhogy tud kapcsolódni a közelében élő 'x-man' -ekhez és így tudja átvenni a képességeiket. A távolságnak kulcs szerepe lehet, mert gondolom minnél közelebb van egy 'x-man' -hez annál jobban át tudja venni a képességeit. ( szerintem minden erre utal ) - A háztetőn még nem tudott repülni, de miután a báttya megpróbálta elkapni már igen...., pálcikaembereket tudott festeni ... a festő közelében festett... Persze az is lehet, hogy nem tudja mindegyiknek átvenni a képességét...
Nem tom, csak ezt tartom valószínűnek!

(#34) #PeTeY#

#PeTeY#
(fanatikus tag)

Nagyon jó kis sorozat ez. :) Már a hétvégén meg volt, de csak ma tudtam rászánni egy kis időt, hogy megnézzem. Gondoltam belenézek már, hogy mi a here ez, de az első 15 perc után rákattantam. Most meg ehetem a kefét a következő részig. :W
Az a baj, hogy meg kell néznem 10 részt egy sorozatból egymás után, hogy nyugodtan tudjak aludni. :B
Egyébként eddig nekem is a Nakamura gyerek a kedvencem, (na meg a skizofrén bige) jót röhögtem pl., mikor mondta neki a haverja, hogy super hIro.:D

(#35) busman

busman
(PH! addikt)

Tud vki vmi konkrétumot ,mert itt[link] csak 8 részről írnak...

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿'̿̿'̿̿'̿)͇̿̿)̿̿ '̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ PS4.

(#36) koxx válasza busman (#35) üzenetére

koxx
(MODERÁTOR)

''..és igen, a Heroes bejött a közönségnek, főleg a reklámok szempontjából fontos 18-49-es közönségnek. Ennek bizony örülhetünk, mivel így már ugye 22 rész berendelve, a készítők fantáziája meg teljesen elszabadulhat...'' [link]

Heroes képregény
1x01 [link]
1x02 [link]
1x03 [link]
1x04 [link]
1x05 [link]

(#37) Motion_Blur

Motion_Blur
(PH! félisten)

Első 2 rész megnéztem...szerintem ultra gagyi :( Bár lehet, hogy én vagyok már túl öreg ezekhez a repkedős, nyakamat megfordítom a fejem körül dolgokhoz...

Szerintem Prison Break a legjobb, utána Lost, de az is kezd gázosodni (fekete füst dobálja az embereket...pfff)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#38) brownus válasza Motion_Blur (#37) üzenetére

brownus
(PH! kedvence)

nézd meg a többit is, bár ha nem jön be ez a világ, ez csak fantasy...

(#39) PazsitZ válasza Motion_Blur (#37) üzenetére

PazsitZ
(PH! addikt)

Az elején én is fenntartással néztem, de már az 5. résznél tartok és eddig jó a történet az eseményeket pörgösnek érzem és jól vágják a részeket. Nekem bejön, bár el kell ismerni fantasy.

- http://pazsitz.hu -

(#40) -=Libria=-

-=Libria=-
(PH! kedvence)

hát nem tom.....Lostról én már az elején levágtam hogy az erdőben talált jegesmedve egyik barátja a gyilkos :DDD de komoylan, nekem sok az a sorozat a véletlenekkel....
mostani felhozatalból elkezdtem Heroest de már unalmas kicsit, főleg a zavaros rendezés miatt, furcsán vannak vágva, engme zavar ez az egyik sceneből ugrok a másikba dolog
mostnai felhozatalból még mindig az egyik nézhető kategória, de a dr houset bírom talán a legjobban, prison break is idegesít már csak, max 1 évad lesz még abból oszt csá

(#41) busman válasza -=Libria=- (#40) üzenetére

busman
(PH! addikt)

Nézzétek a galacticát.....

(#42) -=Libria=- válasza busman (#41) üzenetére

-=Libria=-
(PH! kedvence)

rühellem....annál ótvarabb sorit nem mostanában láttam, 6 rész után lemondtam róla

(#43) brownus válasza -=Libria=- (#42) üzenetére

brownus
(PH! kedvence)

firefly-t láttad már?, ha az se fog tetszeni akkor menthetetlen vagy:)

a jericho-t már nem is mondom, az Neked barátoközt2 lenne :D

vagy a 24 4. évadja

[Szerkesztve]

(#44) koxx válasza brownus (#43) üzenetére

koxx
(MODERÁTOR)

jerichot 5 részen keresztül néztem, de elég lett belőle, teljesen átlagos semmitmondó sorozat (lsd. barátok közt :D )
Libria: ami még szóba jöhet, The 4400, Dexter, How i met your mother, The nine

(#45) brownus válasza koxx (#44) üzenetére

brownus
(PH! kedvence)

sajnos... mintha teljesen mellékes lenne, hogy megszórták usát egy kis atommal.

(#46) -=Libria=- válasza brownus (#43) üzenetére

-=Libria=-
(PH! kedvence)

24 et szoktam nézni tvben, jerichot és fireflyt el sem kezdtem mivel egyszerre túl sok sorozatot nézek sztem és mér nehéz követni
smallville, csk1, csk atlantis, dr house (a legnagyobb :D) heroes, prison break (illem kedvéért hamán elkezdtem) házi háború, huff...szal többet nem akarok betáblázni :)

de a galactica nem tetszett, nagyon furcsa és idegesítő volt a rendezésmód főleg az a Cylon csaj a tudós ''gondolataiban''....

[Szerkesztve]

(#47) busman válasza -=Libria=- (#46) üzenetére

busman
(PH! addikt)

Hát szerintem az egyik leggyengébb sorozat az Atlantis,gyenge színészek ill színészi alakítások...

(#48) -=Libria=- válasza busman (#47) üzenetére

-=Libria=-
(PH! kedvence)

a csillagkapu mára már egy saga lett, de a csk1 a 10. évadra igencsak unalmassá vált sőt a 8.-ra is, ahhoz képest az atlantis isten....de gondolom ezt a véleményedet a tv2 őn leadott horribilis hanglejtésű balfasz magyar szinkronkészítők munkája alapján mondod és angolul még egy részt nem láttál :)
az angol szinkron sokkal karakteresebb, sheppard hangja nem oylan mint egy bu*ié, zelenka akcentusa jól kijön, nagyon jól, no és carson doki ugye a sorozat első részei közül valamelyikben angolnak vallja magát, na angol nyelven igazi angol akcentusa van, az az arisztokratikus szépbeszéd jön tőle

szted a leggyengébb, a statisztikák szerint meg az egyik legnézettebb és legsikeresebb sorozat :)

(#49) busman válasza -=Libria=- (#48) üzenetére

busman
(PH! addikt)

Minden sorozatot eredti szinkronnal nézek...Atlantis nekem nem jött be.Ennyi.

(#50) brownus

brownus
(PH! kedvence)

______________________ SPOILER S0107-08 ___________________________

végre meg tudtam nézni eme két részt, ez a sorozat is egyre jobb és izgalmasabb (a maga módján, mert ez nem egy akció film)

na; kiderült, hogy mohinder megálmodja a múltat s jővőt!?, de ki lehet az a fiatal gyerek? akiről fényképet is talált az apja titkos szekrényében?
claire apja sztem velük van syler ellen, i hope so:)
vááá, kész ez a film. a zene... kurva jó!

kis micah se semmi, a kis kocka :D do not push the button, just touch it... :D

hmm, amikor Matt tolmácsolta a haldokló asszony gondolatait a férjének majd elsírtam magam... :B a férj se semmi, uhhh a tűzgyújtó

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.