Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyöször

    senior tag

    válasz Mike Farrel #760 üzenetére

    20kg palack a házi barkács hegesztő kocsimon semmi, gond nélkül gurul a garázsban, jól is áll a gép mögött. Olyan emeletes kocsit csináltam mint az iweld gyárija. Persze anyagból van, nem lehet összehajtogatni mint azt :-) Csak hátsó kerék legyen komoly alatta. Na offroadozni az udvarra nem indulnék el a 20 kg val,de a 10 kilos alacsony palackkal azt is megoldom gond nélkül. Ami gond lesz, hogy ha sikerül corgont szerezni az a 180cm magas palack lesz, azt biztos a sarokba állítom büntibe pár évre :-)) levegős gyorscsatlakozóval oldottam meg a reduktor és a gép közti védőgáz kapcsolatot, ezt ajánl mindenkinek, ha kitelepülés van jól jön. Illetve most a 20kg co2 is kiküldetésben van, vettem a lidibe egy tömlőt, kicsi vékony hajlékony, és szép kék, 2800 körül volt. Levegős szerszámhoz használhatatlanul vékony, semmire való kategória, de ide pont jó. Kipróbálva. De majd rámegyek szappanhabbal, mert élek a gyanúperrel, hogy kicsit ereszt.. nélküle napokig megmarad a tartály nyomás a reduktoron ha elzárom a palackot. Ezzel meg percekig :-))

    ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

  • kunberci

    aktív tag

    válasz Mike Farrel #760 üzenetére

    Akkor tényleg onnan kell palackot vásárolni. Azt írod, hogy ott a 20 kg-os palackok sorban állnak, akkor biztosan lehet ott kapni 10 kg-os palackot is kitelepülős munkához. Még mindig olcsóbb, mint a porbeles. A porbeles huzalt azért szokták szeretni, mert azzal szélben is lehet hegeszteni.
    Azért, ha mész palackot vásárolni, a biztonság kedvéért kérdezz rá, hogy Te saját palackot szeretnél, és nem bérpalackot, nehogy valami félreértés legyen, aztán küldik a bérpalackról a számlát.

Új hozzászólás Aktív témák