Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyöször

    senior tag

    válasz kunberci #708 üzenetére

    Jasic gépet amelyiket ajánlottál nem venném mert csak 0,8as huzalt ír és pedig ha előkerül valami 10es vastag laposvas azt nagyon jó 1es dróttal durvulni. A 0,8as kicsi hozzá.
    Én szeretem a 215ös pocketmigem, mert 15kg drótot is beveszi. Illetve a fétisnél van ez a 205ös + kocsival. Ha nem akarjuk a történetet kocsihegesztéssel kezdeni akkor azt érdemes megfontolni. Egy 10kg co2 palackot biztos elbír, nagyobbat nem hiszem, hogy rá kell bízni.
    Én az enyémet 150ért vettem a szikrahegesztésnél, de adtak vele egy 15kg 0,8as huzalt meg egy egyórás reduktort, amit kértem, hogy ráfizetem a különbséget, de két órás legyen. Co2nek kb mindegy, de corgonnál látszik mennyi van még.

    Én csak hobbizgatok pénzt sosem láttam még belőle csak annyit amennyit nem kellett kifizetni lakatosnak. Szerintem ha valaki hosszútávon gondolkozik és nagy az udvar esetleg van traktor vagy lakatolgatni való autó szóval van mit csinálni annak nem kidobott pénzt egy ilyen gép. Persze magában semmit sem ér, legyen hozzá kisflex nagyflex ésatöbbi stb. . .

    ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

Új hozzászólás Aktív témák