Új hozzászólás Aktív témák

  • setup

    tag

    válasz makos0078 #2618 üzenetére

    Garisnak garis, csak neten rendeltem kuponos akcióban és emiatt messze van a bolt, aztán a postaköltség miatt nem biztos, hogy megéri. Fel kell hívjam az üzletet, hogy tudnak e küldeni újat ebből a szelepből, vagy az egész gépet vissza kell emiatt juttatni. Ha az utóbbi, akkor inkább lenyelem és lesz bele Ali-s. Ott kezdődik, hogy az 5kg-os huzalt sem szeretném kiszedni belőle, nem hiányzik, hogy szétugorjon nekem stb
    .
    Összedobtam a dobozzal, hogy a festés előtt lássam, minden klappol e így és azt kell mondjam még ha alánézek sincs semmi olyasmi, ami ne tűnne el, miután lefújtam mattfeketére a konzolt.
    Szépen összeolvad majd az üléssel. Szóval ez a vacakoló pisztoly szelep most nem tudja elvenni a jókedvem.
    A súlyra persze majd figyelnem kell, hogy ne legyen túl nehéz a doboz, mert így jó erős lett ez a konzol. Aztán nehogy legyőzze nekem a motor vázát az erőkar hatás…
    Ritka nagy marhaság, hogy ilyen hosszúra veszik az ülés felnyíló részét, hogy kénytelen legyél ennyire hátra tenni a dobozt. Lehetne az ülés 2 részes és nyílhatna csak az eleje.
    .

Új hozzászólás Aktív témák