Új hozzászólás Aktív témák

  • Ban_Dee

    csendes tag

    Sziasztok,

    Biztos láma kérdés, mert látom veséztétek már a PC-TV összeköttetés témát eléggé, de azért megkérdem, mert úgy tűnik (nekem) még nem világos és elakadtam kicsit.
    Szóval adott egy JVC 32A70 SU TV (VGA bemenete sajna nincs, viszont komponenes és HDMI igen).
    Adott egy régi Compaq Deskpro small form factor Pc, P3-550MHz-es, alaplapi Ati Rage Pro AGP2x videokártyával, nem egy rakéta, de nagyon halk 2 méterről még teljes éjszakai csendben is fülelni kell hogy halld. Szóval jó lenne ha rá tudnám kötni a PC-t a TV-re, pl azon netezni a nappaliban egy rádiós billentyűzettel. Eddig egy VGA-komponens kábellel próbálkoztam + powerstrip, de nem igazán jött össze.
    Addig sikerült eljutnom, hogy a TV-n megjelent a kép, de a színek és a pozíció is rettenetesen elcsúszva - zöldes-lilás kép, a kép felső pár sora alul jelent meg, a bal oldal egy része is jobb oldalra került át.
    Mit nem állítottam be jól a Powerstip-ben? Vagy a kártya nem stimmel? (Esetleg csak valami spec. driver kellene hozzá?)
    Vagy ez a kombó így nem is megy, hanem DVI kimenet kellene a PC-re és azt a HDMI-re kötni? Mert olyan kábelt már láttam...
    Csak az a baj, hogy DVI kimenetes PCI buszos kártya kellene akkor ehhez...
    Nem szívesen dobnám el a gépet, mert aranyos kis dobozka és halk is, netezni meg bőven elég.

    Akinek van valami jó ötlete, szóljon!

    Bandi

Új hozzászólás Aktív témák