Új hozzászólás Aktív témák

  • Laci.M

    senior tag

    Sziasztok,

    Remélem jó helyre írok, a szünetmentes topikban már kifejtettem a problémámat, most röviden leírom ide is:

    Adott egy családi ház és egy Samsung UE48J6200-as TV amit monitorként használok. A lakásban andom kapcsolgatva a berendezéseket (lámpa, másik TV, HIFI) a TV-m kikapcsol kb 3 másodpercre, majd visszajön a kép és minden megy tovább.

    Amennyiben a HDMI be van dugva a gépbe akkor csinálja csak ezt a TV (márpedig mindig be van dugva, mert mint írtam, ezt használom monitorként).
    Ami furcsa, hogy amikor kihúztam a notebook töltőjét (DELL E5430) és semmi más kábel nem volt dugva a laposba, kvázi földfüggetlen volt akkor is ugyan így reagált, vagyis ugyan úgy kapcsolgatott a TV. Kihúzott HDMI-vel nem volt meg a jelenség.
    Arra is gondoltam, nem-e ahosszú (kb 5m) HDMI kábel szed össze valami zajt, de amikor a TV-be be volt dugva, és a laposnál húztam ki akkor se kapcsolgatott.
    Ti mit tennétek a helyemben? A laptop töltőjét kizárhatjuk ugyebár, mert földfüggetlenül is csinálja.
    Létezik valami HDMI optikai leválasztó szerűség nem tudjátok?

    Esetleg melyik topikba írjak? Házimozi? LCD TV? Azonnali kérdések? Lövésem sincs mit csináljak, gondolom nem túl egészséges a TV tápegységének, hogy állandóan "letilt".

    Aláírás

Új hozzászólás Aktív témák