Új hozzászólás Aktív témák

  • Gery9112

    őstag

    Sziasztok!

    2 napja elkezdett a HDD-m (1TB WD Caviar Blue SATAIII 64MB WD10EZEX)hangosan "sípolni" ami nem is zavart annyira egészen tegnapig. 10-15 percenként teljesen függetlenül attól, hogy éppen mit csináltam lefagyott a gépem és semmire sem reagált, ez azért is érdekes mert a rendszer egy SSD-n van és a HDD-t csak tárolásra használom.

    Arra gondoltam, hogy kihúzom a HDD-t így megszűnt a sípolás és a gép se fagyott le ezért elkönyveltem magamban gyorsan, hogy oké hibás a HDD.... Aztán lefuttattam egy tesztet a HD Sentinel-el ami kidobta, hogy ezzel a vinyóval semmi gond sincs.
    Esetleg még annyi, bár nem tudom mennyire függ össze ezzel a gonddal, de azt is elkezdte mostanában csinálni a gépem ha lekapcsolom akkor hallom, hogy a HDD, SSD leáll viszont az alaplap továbbra is kap áramot és megy a procihűtő is. Lehet, hogy a táppal van bibi? (3 éves Corsair VX550W)

    Van valakinek valami ötlete? vagy jobb ha elkezdek táp után nézegetni? Előre is köszönöm a válaszokat :R

    PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

Új hozzászólás Aktív témák